مشاوره فوق تخصصی به صورت آنلاین بازارمالی

مشاوره حضوری سرمایه گذاری و خرید رمز ارز ها

تیم بیت کوین چنج؛ با فراهم کردن محیطی آرام و راحت، جهت مشاوره، سرمایه گذاری، معامله گری، سبد چینی و… در زمینه بازار های مالی ارز دیجیتال، فارکس و بورس ایران، راهنمای شما خواهد بود. جهت مراجعه حضوری لطفا ثبت نام کنید.

مشاوره شرکتی در باره سرمایه گذاری

اگر شما به بازار مالی علاقه زیادی دارید، ولی تازه وارد این مسیر شده اید، طبیعی است که سوالات و سردرگمی‌های زیادی هم داشته باشید. جهت آگاهی از یک نقشه راه می‌توانید به واتس آپ زیر پیام خود را به پشتیان ما ارسال کنید.

 1. خانه
 2. مشاوره تخصصی بازار ارزهای دیجیتال
 3. مشاوره حضوری سرمایه گذاری و خرید رمز ارز ها

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 23,710.35
13,250,536,000 ریال
0.94%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 1,657.05
926,044,990 ریال
1.02%
tether
Tether (USDT) $ 0.999295
558,457 ریال
0.17%
usd-coin
USD Coin (USDC) $ 0.998753
558,154 ریال
0.05%
bnb
BNB (BNB) $ 303.41
169,561,470 ریال
0.39%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.082177
45,925 ریال
0.20%
tron
TRON (TRX) $ 0.069956
39,095 ریال
0.97%
shiba-inu
Shiba Inu (SHIB) $ 0.000012
7 ریال
0.75%
solana
Solana (SOL) $ 22.69
12,678,120 ریال
0.65%
urus-token
Aurox (URUS) $ 20.80
11,621,610 ریال
0.93%
zenon
Zenon (ZNN) $ 1.21
676,390 ریال
14.94%
rizon
RIZON (ATOLO) $ 0.008575
4,792 ریال
1.17%
usdd
USDD (USDD) $ 0.994676
555,875 ریال
0.04%
tezos
Tezos (XTZ) $ 1.20
670,800 ریال
0.34%
مشاوره حضوری سرمایه گذاری و خرید رمز ارز ها
مدت زمان مشاوره : 30 دقیقه
مدت زمان مشاوره : 45 دقیقه
مدت زمان مشاوره : 1 ساعت
هدیه مشاوره حضوری: 2 هفته کانال VIP رایگان
توضیحات

یکی از خدمات مهم بیت کوین چنج، در راستای کمک به متقاضیان علاقه مند به آموزش بازار های مالی آنلاین، به خصوص بازار ارز های دیجیتال، مشاوره حضوری بازار ارز های دیجیتال و سایر بازار مالی است. مشاوره حضوری، یک هدیه ویژه برای افراد علاقه مند  به کار در حوزه بازار ارز دیجیتال و سایر بازار های مالی آنلاین است. حضوری بودن مشاوره به متقاضی؛ حس اعتماد و به ما حس اعتبار می‌دهد. مشاوره حضوری بیت کوین چنج، درحال حاضر فقط در تهران، برای ساکنین پایتخت امکان پذبر است. در ادامه شما را با نحوه مشاوره حضوری، بیش‌تر آشنا خواهیم کرد.

اهمیت مشاوره حضوری برای فعالیت در بازار ارز دیجیتال

فرآیند های فکری و تصمیماتی که یک معامله گر می گیرد می تواند بر حرکت بازار تاثیر گذار باشد. به عبارتی دیگر پایه و اساس روانشناسی بازار را نوع تفکر معامله گران شکل می دهد. همه معامله گران یکسان فکر نمی کنند و این موضوع باعث می شود که شاهد نوسنات هیجانی، نزول و صعود‌های زیادی را در بازار باشیم. اکثر افراد هنوز اهمیت روانشناسی بازار ارز دیجیتال را به طور کامل درک نکرده اند.

مطمئناً شما هم با این مشکل روبرو شده اید که قیمت ارز دیجیتالی که خریداری کرده اید بالا می رود و شما طمع می کنید که سود بیشتری به دست آورید و آن را نمی فروشید و بعد قیمت آن ارز دیجیتال پایین می‌آید و شما مجبور می شوید با ضرر آن را بفروشید. این موضوع در واقع می‌تواند اهمیت شناخت روانشناسی بازار ارز دیجیتال را برای شما نشان دهد.

معمولا درصد زیادی از معامله گران؛ از زمان ورود به بازار تا 3 سال بعد از این بازار، نا امید می‌شوند. آمار نشان داده که، هر معامله گری اگر بعد از سه سال، بتواند، به کار خود در مارکت رمز ارز ها ادامه دهد، یک پله به معامله گری واقعی نزدیک شده است. متخصصین بیت کوین چنج، با تمام سختی ها و نا امیدی‌ها در طول شش سال اخیر، همچنان در این مسیر با افتخار، مشغول فعالیت بوده و تصمیم دارد که به معامله گران و سرمایه گذاران جدید بازار، به صورت حضوری، راهنمای این افراد باشد و از آن‌ها در برابر پستی‌ها و ناهمواری های مسیر این بازار، حمایت صد درصدی داشته باشد.

95298942 old cracked bitcoin as biggest world cryptocurrency on blurred background of dollar banknotes digita

چرا باید از مشاوره در بازار ارز دیجیتال استفاده کنیم؟

برای شروع دوره ابتدا هدفتان را از سرمایه‌گذاری مشخص کنید. همیشه بیت کوین چنج در راستای ارائه خدمات آموزش بازار مالی؛ به این موضوع اشاره کرده است: قبل از ورود به بازار، با توجه به شرایط فعلی خود و شرایط فعلی بازار، باید یک سری پارامتر‌ها را مورد بررسی قرار دهید.


برای مثال: همانطور که؛ هنگام ثبت نام به متقاضیان، اعلام می‌کنیم:

قبل از ورود خود به بازار؛ اول به صورت دقیق شرایط خودتان را، بررسی کنید، این موضعاتی که الان خدمتتون عرض می‌کنم، بر روی آن وقت بگذارید و کامل بررسی کنید:

 • آیا می‌خواهید تریدر باشید یا هولدر؟
 • میزان ریسک پذیری شما چقدر است؟
 • سرمایه اولیه شما چقدر است؟
 • آیا تحلیل نمودارهای اقتصادی را می‌دانید؟
 • آیا از زمان و نحوه خرید و فروش ارزها آگاهی دارید؟
 • در حالت کلی دانش شما نسبت به بازار ارزهای دیجیتالی و رمز ارزها چقدر است؟
 • آیا من به این بازار علاقه دارم؟
 • آیا من فقط دیدم، افرادی که درصد نسبتا زیادی در این بازار سود کرده اند؛ به خاطر این دلیل، وارد بازار میشم؟
 • آیا واقعا چون روش درآمد زایی از این بازار، راحت است این بازار را دوست دارم.
 • چون یک سری افراد موفق شده اند من هم می‌توانم انجام بدهم

برای پاسخ به این سوالات باید دانش کافی و تجربه بالا داشته باشید. برای ورود به این بازار باید بتوانید بازار را تحلیل کنید و هنگام نوسانات بازار، عملکرد مناسبی برای حفظ ارزش سرمایه خود داشته باشید. در غیر اینصورت با انتخاب اشتباه در این مسیر ممکن است ضررهای جبران ناپذیری را متحمل شوید.

این مواردی که در بالا اشاره شد، سوالات بسیار مهمی است که در آینده شما تاثیر گذار است و جواب آن برای هر شخصی متفاوت است. ما توصیه می‌کنیم که اگر خود، توانایی ارزیابی این مسائل رو ندارید می‌توانید با بیت کوین چنج ارتباط برقرار کنید و با کارشناسان ما، مشورت کنید. بازار ارز های دیجیتال، یکی از بازار های خیلی خوب، جهت ریسک بالا برای افزایش سرمایه، محسوب می‌شود.

عده ای زیادی پس از ورود به این بازار با شکست خوردن های متوالی نا امید شده و از این بازار دست می‌کشند، همچنین کل این بازار را مقصر ضرر خود و بر علیه تمامی بازار های مالی، گارد می‌گیرند. سوالی که از این افراد می‌توان پرسید، هنگام ورود به این بازار چه مواردی را، معیار ورود خود، به این بازار، قرار دادید؟ نوع انتخاب بازار، و نحوه فعالیت، زمان خرید و فروش و بسیاری از موارد دیگر، جهت فعالیت در این نوع بازار‌ها، قابل اهمیت است.

مشاوره حضوری بازار ارز‌های دیجیتال در تهران

ما در بیت کوین چنج؛ با ارائه خدمات تخصصی، به هنر‌جویان دوره و افرادی که در این بازار، به صورت تخصصی، حرفه ای و آماتور فعالیت دارند، مشاوره های ویژه‌ای از طرف شرکت ما دریافت خواهند کرد. انواع مشاوره های تخصصی ما در رابطه با زار های مالی شامل:

مسائل عمومی بازار – مربوط به فاندامنتال و تکنیکال جزئی:

این مورد هم به صورت حضوری امکان پذیر است و هم به صورت غیر حضوری، همچنین این مورد مناسب افرادی است که تصمیم به شروع کار در بازارهای مالی، از جمله ارز های دیجیتال را دارند و نمی‌دانند از کجا باید شروع کنند. مدت تقریبی این پکیج، 30 دقیقه است.

مسائل نیم تخصصی بازار، مبانی فاندامنتال، تکنیکال و فاندامنتال مربوط به بازار:
تمامی مسائلی که در پکیج 30 دقیقه ای اشاره شد، به اضافه موارد نیم تخصصی بازار، مناسب افرادی است که مدتی در بازار، فعالیت دارند، اما قصد دارند که به صورت جدی تر و تخصصی تر به تحلیل بازار ادامه دهند.

مسائل فوق تخصصی بازار های مالی (ارز دیجیتال – بورس ایران – فارکس) همراه با سبد چینی حرفه ای، استراتژی تکنیکال و استراتژی تخصصی معامله گری:
این مورد یک پکیج فول امکانات؛ در رابطه با بررسی شرایط شما و نحوه فعالیت شما در این بازار های مالی آنلاین است. این بسته می‌تواند، برای افراد مبتدی تا پیشرفته، کاربردی باشد. در این بسته، علاوه بر دو مورد بالا ( بسته های 30 دقیقه ای و 45 دقیقه ای) شرح نوع سزمایه گذاری ایمن، کم ریسک و پر ریسک در 3 نوع بازار آنلاین مالی، برای متقاضی، شرح داده می‌شود.

95298942 old cracked bitcoin as biggest world cryptocurrency on blurred background of dollar banknotes digita
تبدیل ارز دیجیتال به ارز دلخواه

convert
سوالاتی که در مشاوره حضوری بازار مالی رایج است
مشاوره های تخصصی بیت کوین چنج

مشاوره های تخصصی بیت کوین چنج؛ به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می‌شود، در 3 تایم مختلف:

 • 30 دقیقه
 • 60 دقیقه
 • 1ساعت

انجام می‌شود. برای مثال:

 • بازار ارز دیجیتال و فارکس نیم تخصصی؛ مسائل عمومی بازار – مربوط به فاندامنتال و تکنیکال جزئی، مربوط می‌شود.
 • بازار ارز دیجیتال و فارکس نیم تخصصی؛ مسائل نیم تخصصی بازار، مبانی فاندامنتال، تکنیکال و فاندامنتال مربوط به بازار، مربوط می‌شود.
 • بازار مالی (ارزهای دیجیتال – فارکس – بورس ایران)؛ مسائل فوق تخصصی بازار های مالی (ارز دیجیتال – بورس ایران – فارکس) همراه با سبد چینی حرفه ای، استراتژی تکنیکال و استراتژی تخصصی معامله گری، مربوط می‌شود.
ما در بورس ضرر زیادی کردیم چطور به این بازار اعتماد کنیم؟

نکاتی که تفاوت های بازار بورس و ارز دیجیتال را از هم جدا میکند به عنوان مثال در بازار ارز دیجیتال پلتفرم ها خارجی هستند و بازار دو طرفه است شما از رکود بازار هم میتوانید سود ببرید و قابلیت مشخص کردن حد سود ضرر و 24 ساعته بودن بازار و نداشتن صف خرید و فروش به صورتیکه در بازار بورس است و صاحبان اصلی بازار خود سرمایه گذاران هستند نکاتی است که اعتماد ما را به بازار رمز ارزها بیشتر میکند.

ایا سنی برای خرید ارزای دیجیتال هست؟

قوانین ارائه خدمات صرافی در صرافی های مختلف متفاوت است
باید جستجو کنید . بعضی از صرافی های آنلاین به افراد بدون در نظر گرفتن سن خدمات ارائه می دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.